Aktuality

UPOZORNĚNÍ K SOUČASNÉ SITUACI

Milé dámy, moc se omlouváme, ale v souvislosti s dlouhodobějším uzavřením základních škol nejsme schopné  pro Vás fungovat v celém rozsahu ordinačních hodin. Obě máme se sestřičkou doma děti, které musíme zajistit. Budeme v ordinaci (pokud budeme zdravé) každý den od 7:30 do 13 hodin. Zároveň budeme každý den fungovat přes mail a odpovídat na Vaše dotazy. Moc prosíme, pokud byste nás nemohly v průběhu ordinace zastihnout a potřebovaly jste něco akutně, pošlete mail s názvem AKUTNÍ a my se Vám ozveme telefonicky v nejbližším možném čase.  Zároveň Vás moc prosíme, abyste s akutními problémy chodily do ordinace do 11 hodin. Objednané pacientky se samozřejmě budeme snažit vzít v termínu objednání a zamezit tak „kumulaci“ lidí v čekárně. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví a hodně sil v této nelehké době.

Šárka Pánová a Tereza Rašová

 

Omlouváme se, ale z kapacitních důvodů nejsme schopni do odvolání přijímat nové pacientky.

——————————————————————————————————

Od února 2020 bude fungovat pouze mail info@gynekologiepocernice.cz. Mailová adresa na seznamu již nebude funkční!! Uložte si proto, prosím, náš nový mail. Děkujeme.

 

 

 

V TÝDNU OD 10. DO 14. 5. ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ BUDE ORDINACE POUZE V ÚTERÝ 11.5.

8-13 HODIN. 

Děkujeme za pochopení.

 Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím